Pracuję autorską metodą, Technologią Wielowymiarową, która bazuje na moim mistycznym darze i doświadczeniach, jakie zebrałam przez lata pracy z klientami.

Tym mistycznym darem-talentem jest to, że potrafię wyprawić INNYCH ludzi w podróże przez wyższe światy. Prowadzę ich do wewnętrznego „kosmodromu”, z którego ich świadomość może wystartować w fascynujące wymiary świata duszy. Jestem jak winda do nieba, albo sala w planetarium, gdzie możesz na własne oczy obejrzeć swoje kosmiczne wymiary, siebie jako istotę światła (na przykład Twoje stopy wyglądają tam jak na zdjęciu Roentgena…) i porozmawiać osobiście i w pełnym kontakcie ze swoimi świetlistymi przewodnikami. To TY wszystko widzisz na własne oczy, rozmawiasz, doświadczasz. Bez ziół. Bez hipnozy. W pełnej świadomości, w wielkiej uważności, przechodzisz na postrzeganie świata poza naszym światem 3D.

Kontakt z duszą i światem duszy to fenomenalne przeżycie. Ale najbardziej spektakularne jest to, co dusza może dla Ciebie zrobić!

To naprawdę Twój najpotężniejszy sojusznik tu, na Ziemi, w drodze ku radości i spełnieniu. I wcale nie chodzi o jakieś wielkie duchowe uniesienia, ale o wszystkie praktyczne, małe i większe sprawy, które składają się na udane życie. Ochota na wstanie z łóżka każdego dnia. Praca, która cieszy, a nie drenuje. Grono przyjaciół do miłego spędzania czasu. Stabilny portfel. Troska o siebie. Bliskość z ukochaną osobą. Rodzina. Dobre zdrowie.

Dusza potrafi się fenomenalnie o nas zatroszczyć i pod względem skuteczności nie ma sobie równych! Przyjrzyjmy się co potrafi:

Po pierwsze dusza to JA, a nie rozliczający mnie, zewnętrzny obserwator bez poczucia humoru. W naszej kulturze utarło się myślenie, że to „ja” mam służyć duszy, według różnych wysokich standardów, z którymi większość ludzi ma poważne kłopoty. Dusza to nie jakaś zgorzkniała ciocia Klocia czyhająca na moje potknięcia. To moje ponadziemskie IQ, super inteligentna część mnie. Dusza to mój łącznik z potężnym, duchowym uniwersum, ze światem pełnym innych istot, możliwości, technologii, wiedzy i umiejętności. Dusza to nasze wrota na kosmiczne możliwości ... nas samych!

Skąd to wiem?

Wiem to wszystko z setek relacji, których byłam świadkiem podczas pracy z ludźmi na warsztatach w Technologii wielowymiarowej.  Technologia wielowymiarowa to moja autorska metoda rozwoju świadomości, szczególny charyzmat, ale i konkretne  know-how, umożliwiające wędrowanie po wyższych stanach świadomości. Technologia wielowymiarowa umożliwia wjechanie wewnętrzną windą w zaświaty, w naszą wieczystą świadomość, duchowy dom naszej duszy.

Jak TAM jest?

Korzystając z Technologii Wielowymiarowej można na własne oczy „zobaczyć” rajskie krajobrazy, dotknąć szmaragdowych traw w wyższych wymiarach, zstąpić do mrocznych podziemi w celu oczyszczenia się z ciężkich wibracji. Wejść w kosmiczną hiperprzestrzeń, spotkać się oko w oko ze swoim świetlistym przewodnikiem, dotknąć dłoni swojego Anioła. Zobaczyć siebie jako świetlistą istotę, którą jest każdy z nas!

Metoda ta pozwala przejść w świadomość wieczystą bez przerwania kontaktu z codzienną świadomością i bez rozdzielania się z swoim ciałem fizycznym. Bez hipnozy, bez środków chemicznych, bez ziół, po prostu w dużej uważności i skupieniu, w pełnym zarządzaniu sobą.

Światy wyższych wymiarów można oglądać korzystając ze swoich świetlistych zmysłów, działających tak samo i paralelnie do ziemskiego wzroku, słuchu, smaku, powonienia i dotyku. W Wielowymiarach wszystko doskonale widać, słychać i czuć.

Kolejne wymiary to: mroczny magazyn traumatycznych wspomnień, nad nim rajski świat baśni, powyżej pas błękitnego nieba, a nad nim kosmiczna hiperprzestrzeń, która  ma swoją własną strukturę kolejnych kręgów i którą zamieszkują niezliczone cywilizacje świetlistych istot.

Jakkolwiek szokująco by to nie brzmiało, w Technologii wielowymiarowej można kontaktować się z aniołami i ze swoimi świetlistymi przewodnikami, których się widzi, rozmawia z nimi, słyszy i z których można prosić o radę. Tak. Można bez umierania wziąć rękę swojego świetlistego mentora w swoją dłoń i zaczerpnąć z Jego kosmicznej mądrości.

Najwspanialszym fenomenem dostępnym w Wielowymiarach dzięki Technologii wielowymiarowej jest bezpośredni kontakt z promienistą energią życia, świetnie opisaną przez Hildegardę z Bingen. Hildegarda nazywała ją Viriditas, energią życia która animuje wszystko w kosmosie i na Ziemi.

Spotkanie z promienistą  energią to  dosłownie spa dla ciała i duszy, klinika światła. Viriditas wypełnia w czasie spotkania każdą komórkę ciała, wibruje i doświetla nasze łańcuchy DNA. Doświetlone DNA regeneruje się, zdrowieje ciało i nasza kondycja psychiczna, duchowa i emocjonalna. Energię Viriditas widać i czuć.

Co konkretnie można rozwiązać korzystając z Technologii wielowymiarowej?

Właściwie wszystko, czym jesteśmy gotowi się zająć. W wyższych wymiarach można dosłownie zaczerpnąć wibracji każdego stanu: obfitości, szczęścia, poczucia bezpieczeństwa, asertywności i emanując tym w 3D zmienić swoje życie.  Skutecznie usunąć blokady, pójść do przodu w życiu. Bezcenne są bezpośrednie spotkania ze swoimi świetlistymi przewodnikami.

Przypominam, że to nie ja raportuję Ci sytuację z Twoich subtelnych poziomów. To TY tam idziesz, wszystko widzisz, przeżywasz, razem to omawiamy i przekuwamy w progres.

 

Ważne!

     

1.Podróże wielowymiarowe odbywają się w wielkim skupieniu, bez hipnozy, bez brania jakichkolwiek substancji, w pełnej świadomości.

2. Możesz wybrać do pracy dowolny obszar życia: zdrowie, pracę, miłość, finanse, relacje, karierę.

3.Każdy student wizytuje wyższe wymiary, widzi swoich świetlistych przewodników i wchodzi w oślepiające słupy szlachetnej Viriditas. Tak, to wszystko naprawdę można zobaczyć i przeżyć. Widać Anioły, widać kosmos, widać elfy i jednorożce. Nie mam pojęcia, dlaczego nie uczą o tym w szkole.

4.Po wejściu w boskie Światło w całym ciele czuć delikatne wibracje. Jest to normalne, bo Światło przecież transformuje Twoją energię.

5. Tak technicznie rzecz ujmując, to to nad czym pracujemy, to właśnie zmiana Twojej częstotliwości energetycznej. Twoje otwarcie serca i bezpośrednie spotkanie z boską Viriditas zregenerują poszarzałą tkankę w Twojej matrycy i przez to podwyższą Twoją wibrację, co natychmiast przekłada się na radość i obfitość.

6. Po podróżach w wyższe stany świadomości może wystąpić przelotne rozproszenie uwagi, dlatego niewskazane jest prowadzenie samochodu bezpośrednio po sesji.

7.Podróże wielowymiarowe wspierają rozwój świadomości, ale nie są placówką medyczną,  a praca w Wielowymiarach nie zastępuje pomocy medycznej.

 

I jeszcze kilka uwag o mojej pracy.

 

Jestem semantykiem.

To wspaniały przypadek (albo i nie

Blog

Zapraszam do czytania i komentowania mojego bloga. Oczywiście tematem przewodnim jest nasz holistyczny potencjał:

www.happyholistic.pl

Newsletter

Zapisz się do mojego newslettera

Kontakt

+48 661 33 41 33

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.